Litery podświetlane od frontu

UWAGA:
Rozmiar liter ustalany jest na podstawie lini bazowych wpisanego słowa. Nie jest to rozmiar pojedynczej litery. Poniższy rysunek przedstawia sposób kalkulowania wielkości wpisanego słowa.

Podamy przykład dla litery "a" i wysokości bazowej 100cm, rozmiar fizyczny litery wynosi 75cm. Dla innego przykładu weźmy literę "Ę" i wysokość bazową 100cm, rozmiar fizyczny litery wynosi 129cm. Po wpisanu wycenianego słowa zostaną podane wymiary poszczególnych liter i znaków. W razie niejasności przed zakupem prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary standardowe
Rozmiar
Cena brutto
Cena netto
Wybierz nakład
Nakład
Cena brutto
Cena netto
Skonfiguruj produkt
Twój produkt
Cena brutto: 0,00
Rabat: 0,00
cena netto: 0,00
Pobierz wycenę
Opis produktu

Litery LED to obecnie jedna z podstawowych form ozaczenia firmy, instytucji oraz innych obiektów. Do budowy liter przestrzennych LED używamy jakościowych materiałów tj.: plexi kolorowej lub plexi oklejonej folią translucentną ewentualnie dla większych liter poliwęglanu litego, profilu aluminiowego - który stanowi bok litery, PCV grubości 8 lub 10mm. Gotowa litera składa się z z tyłu w postaci, który jest nośnikiem dla oświetlenia LED oraz czaszy zbudowanej z plexi oraz aluminium. Taka litera rozświetlona jest od środka co nadaje jej doskonałą czytelność w nocy, jednak dzięki swojej przestrzennej budowie jest doskonale widoczna również za dnia. Co jest bardzo istotne dla większości Klientów - litery podświetlane utożsamiają obiekt budowlany z firmą..