PARK MASZYN

Frezarka CNC 4100x2080x300mm:

Ploter frezujący CNC 2140 Expert to wysokiej klasy centrum obróbcze CNC, które sprawdzi się jako element wyposażenia zakładów produkcyjnych, prototypowni, wykrojników, fabryk elektronicznych, firm reklamowych, itp. Maszyna wyróżnia się dużym obszarem roboczym 2080 x 4100 mm, pozwalającym na rozkrój z formatów handlowych bez wcześniejszego przygotowania z prędkością do 50 m/min, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyjazny system sterowania sprawia, że urządzenie może być obsługiwane zarówno przez doświadczone, jak i początkujące osoby. Wykonujemy usługi w materiałach typu plexi, aluminium, PCV, Dibond, Hips, HPL, drewno lite, sklejka.

Laser CO2 1200x800mm:

Ploter laserowy CO2 typu SL 1280 to jedna z bardziej uniwersalnych i wszechstronnych maszyn, która z powodzeniem wykorzystywana jest w wielu branżach. Ploter laserowy Seron przeznaczony jest do cięcia i grawerowania takich materiałów jak: plexi, skóra, guma, drewno, sklejka, papier, korek, tekstylia, laminaty grawerskie itp. Grawerka laserowa znakuje również metale zarówno powlekane jak i czyste (przy użyciu specjalnych past). Ploter laserowy CO2 doskonale sprawdza się przy grawerowaniu drobnych elementów np. pieczątek, co świadczy o jego dużej precyzji. Seria ploterów SL  została zaprojektowana od podstaw przez naszych inżynierów i są one montowane z podzespołów w Polsce, podlegają również ciągłemu doskonaleniu. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta, przypomina obsługę drukarki biurowej.

Drukarka wielkoformatowa MIMAKI JV33:

Wielokrotnie nagrodzony ploter JV33 pozwala na druk w rozdzielczości 1440x1440dpi. Paskowanie w trybie dwukierunkowym zostało wyeliminowane dzięki symetrycznego ustawieniu 4 kolorów. Atrament w obydwu kierunkach jest teraz kładziony w tej samej kolejności kolorów, a nie jak w JV3 gdzie kolejność kładzenia kolorów w drugim kierunku była dokładnie odwrotna co powodowało powstawanie zauważalnych "pasków" przy druku dwukierunkowym. Nowe dampery czyli filtry na głowicy posiadają mikrozawór, który zabezpiecza przed przelewaniem się atramentu pomiędzy kolorami poprzez dysze drukujące. Ten istotny problem, który występował w poprzedniej generacji głowic tutaj został całkowicie wyeliminowany.

 Trymer Keencut Evolution E2:

Trymer do cięcia Keencut Evolution 2 to połączenie kilku lat doświadczenia producenta z informacjami od użytkowników modeli Evolution i Sabre. Urządzenie połączone z systemem aluminiowego profilu oraz możliwością chowania trymera pod stołem roboczym za pomocą systemy Flip Over. Produkt posiada w standardzie dwie najnowsze głowice Vertical Blade pozwalające na cięcie w dwóch kierunkach za pomocą standardowych ostrzy. Dodatkowy uchwyt do noża okrągłego oraz dodatkowa wymienna listwa zabezpieczająca ostrze daje maksimum precyzji. Gwarantowana precyzja 1:15000. Maksymalny prześwit na załadunek medium - 13mm. Zastosowany mechanizm Lift&Hold to łatwy i szybki sposób na załadunek, zmianę, dopasowanie, wymianę obrabianego materiału.

Laminator rolowy Master Seal Pro+:

Najwyższy model laminatora wielkoformatowego z całej rodziny Igepa MasterSEAL. Gorący wałek grzejny, pneumatyczny docisk wałka, łatwa obsługa, bezawaryjność, wysoka prędkość i stabilność pracy – to najważniejsze atuty tego urządzenia. Urządzenie idealne do laminacji folii samochodowych, ale także papieru. O jakości tej linii laminatorów rolowych świadczy fakt, że są specjalnie zaprojektowane i produkowane dla Igepa Group.

Spawarki MIG/MAG oraz TIG:

Spawarka inwertorowa DIGITIG 330P AC/DC jest profesjonalnym urządzeniem do spawania metodą TIG i MMA dla aluminium stali konstrukcyjnych, stali nierdzewnej, miedzi oraz tytanu. W spawarce DIGITIG 330P AC/DC zastosowano najbardziej obecnie zawansowane technologicznie tranzystory typu IGBT (bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką). Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilny łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Połączenie mocy z możliwością wyboru metody spawania oraz precyzyjnej regulacji parametrów spawania daje nam niezwykle sprawne i wszechstronne urządzenie. Znajdująca się w zestawie chłodnica spawalnicza Sherman WRC 300B pozwala na skuteczne chłodzenie uchwytu spawalniczego tig zapewniając wydajną i efektywną pracę.

 Ploter tnący Summa D120:

Jako pierwszy na świecie ploter został wyposażony w port USB. Bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, czy powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii sprawiły, że ploter ten jest bardzo chętnie kupowanym ploterem na polskim rynku. Cechuje się obszarem pracy 120 cm, bardzo dobrymi parametrami i wydajnością. Nacisk noża 400g gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji, nawet w tak ekstremalnych warunkach jak branża kamieniarska. Ploter ten wyposażono w panel sterujący z wyświetlaczem LCD. Polskie menu wyświetlacza sprawia, że obsługa tego plotera jest bardzo prosta nawet dla początkujących użytkowników. Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. 

Narzędzia urządzenia FESTOOL:

PF 1200 E-Plus Alucobond:
Wpusty. Krawędzie. Gotowe. Zaprojektowana specjalnie do łatwego i precyzyjnego ociosywania krawędzi aluminiowych płyt warstwowych. W połączeniu z szyną prowadzącą frezarka do aluminiowych płyt warstwowych PF 1200 nadaje się idealnie do pracy mobilnej przy budowie obiektów targowych i fasad. Za pomocą rolki wodzącej zapewniona zostaje precyzyjna głębokość frezowania. Frez może wniknąć w materiał na tyle głęboko, na ile pozwala rolka wodząca.

TS 55 REBQ-Plus:
Wyjątkową cechą jest ultra płaska obudowa z króćcem ssącym przesuniętym do wewnątrz. Umożliwia to cięcie przy krawędzi, z minimalnym odstępem od ściany wynoszącym 12 mm. Możliwe jest też wyposażenie w okienko lub zabezpieczenie przeciwodpryskowe. TS 55 R gwarantuje jeszcze większą kontrolę i doskonałe rezultaty. Kolejne cechy szczególne to nowo opracowany klin rozszczepiający, który wysuwa się przed tarczą i zapewnia bezpieczeństwo oraz precyzyjne umiejscowienie w już istniejących nacięciach, poszerzona regulacja kąta oraz podwójny wyświetlacz do regulacji głębokości cięcia, gwarantujący jeszcze większą precyzją i prostą obsługę. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepsza zagłębiarka, jaką dotąd zbudowaliśmy.

Ploter termiczny Styroplot:

Zaawansowany autonomiczny sterownik mikroprocesorowy z wejściem USB, własną pamięcią RAM, zintergrowanymi końcówkami mocy i automatycznym kontrolerem drutu tnącego. Manipulator z wyświetlaczem tekstowym LCD i klawiszami sterującymi służący do ustawiania podstawowych parametrów plotera oraz do pozycjonowania maszyny. Bardzo precyzyjna konstrukcja mechaniczna wykonana z szwajcarskich anodowanych profili konstrukcyjnych o podwyższonej wytrzymałości i liniowości. Dokładne, łożyskowane prowadzenie drutu tnącego z automatycznym naciągiem oraz elektronicznym czujnikiem przepalenia drutu z możliwością kontynuacji cięcia

Kontrola precyzji pozwala wyciąć niemalże dowolne kształty pod warunkiem, iż ich grubość odpowiada grubości użytego materiału. Poprzez zaprojektowanie i wycięcie kilku rzutów danego obiektu możliwe jest uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów 3D. Stół obrotowy (dodatkowe wyposażenie naszych ploterów) pozwala na wycinanie brył przestrzennych np. kul. Inne niemal nieograniczone możliwości można uzyskać za pomocą wrzeciona czy narzędzia drutu kształtowego.