O FIRMIE

 

NASZA WIZJA:

Pragniemy, aby każdy nasz klient czuł, że podchodzimy do niego indywidualnie, a nasze działania są skupione na nim i jego potrzebach. Nasze zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych produktów reklamowych to priorytet naszej firmy.

Chcemy, żeby wszystkie produkty, które stworzymy spełniały obecnie obowiązujące normy. Naszym głównym celem jest ciągły rozwój i nauka, idziemy z duchem czasu.

Czekamy na nowe wyzwania i zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była uczciwa i trwała przez wiele lat.

Jesteśmy młodą firmą, której jednak nie brakuje doświadczenia, pomysłów oraz zapału do pracy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego klienta. Korzystamy z najnowszych rozwiązań, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy.

Nasz zespół tworzą kreatywni i dynamiczni ludzie, którzy stawiają sobie coraz to nowe wyzwania. Wizja Studio to nie tylko nazwa, za tymi słowami stoją ludzie z pasją i doświadczeniem, dla których motywacją są nowe wyzwania.

DOŚWIADCZENIE:

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu zachowując wymagania drukarni oraz innych podwykonawców. Znajomość branży reklamowej nie jest nam obca, a początki zaczeły się 5 lat temu.

Wcześniejsza praca w branży fotograficznej pozwoliła posiąść wiedzę na temat kolorów oraz estetyki projektów. Poprzez szkolenia i własne doświadczenie stajemy naprzeciw Państwa wymaganiom.

Współpracujemy z największymi dostawcami w naszym kraju, ale również w Europie. Materiały które posiadamy są często niestandardowymi, a ich dostępność jest ograniczona. Bazujemy na nietypowych produktach, ale wiedzę przenosimy również na standardowe projekty. 

Nasze realizacje można zobaczyć w całej Polsce, ale również w Europie, a to najlepsze potwiedzenie nabytego doświadczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

PARK MASZYN:

* Frezarka CNC 4100x2080x300mm oraz stół podciśnieniowy
* Laser CO2 1200x800mm wraz ze stołem przelotowym
* Drukarka Mimaki JV33 z automatycznym nawijaniem wydruków
* Laminator rolowy na gorąco IGEPA (automatyczne nawijanie)
* Summa D120 ploter tnący z wykrywaniem znaczników OPOS
* Ploter terminczny 1250x600x600mm
* Maszyny marki Festool, Dewalt, Bosch